YurtSeverBirLik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELBET BİR GÜN BULUŞACAGIZ

2 posters

ELBET BİR GÜN BULUŞACAGIZ Empty ELBET BİR GÜN BULUŞACAGIZ

Mesaj  'CrAzY@RoSe' Cuma Ekim 05, 2007 7:05 am

İç hesaplarımı bir bir kapadığım yazılar bunlar, hüzünlü bir hayatın adımları... Geçmişle bağın kopmadığı aksine, hakettikleri yerlerine konup haklarının verildiği, yaşanacaklara yeni yerlerin açıldığı zamanlar bugünler...belkide.. Ne zaman ya da nasıl farkettiğimi hatırlamıyorum... Ama çok net hatırladığım değerinin farkına vardığımda artık çok geç olması...

Huzurum yoktu, mutlu da değildim... Her başım sıkıştığımda beni bıkmadan usanmadan dinleyen birinin varlığının değerini ancak kör kuyunun dibindeyken anlamıştım,onu en mahsun ve biçare zamanımda tanımıştım...

çok bedbahttım:(

Eğilmiş yukarıdan hala ışık saçan gözlerle bana bakıyordu ona yaptığım bunca haksızlığa rağmen...uykusuz geçirdiği gecelere ragmen... Hep mutsuzlugumu,yanlızlıgımı ,isteklerimi,arzularımı anlatmıştım ona hatta daha da ileri gidip tanıştırmıştım...

VE DİNLEMİŞTİ BENİ...

Geçenlerde resimlerini karıştırırken, o bakışlarının derinliğini gördüm , unutulmuş sırasını bekler gibiydi...tek tek geliyordu gözümün önüne suretin ve hiç gitmeksizin.. Ve ben göremedim...görmek istemedim:(

Nasıl bir insanla ne kadar hoş yaşanabilecek bir hayat olduğunu farkettiğimdeyse çok geçti artık bir şeyler yapmak için...çok .....Zaman almış çok başka yerlere savurmuştu beni....eskiye dönemezdim artık ,yitirdiğim gençliğime,deli rüzgarlara dönemezdim,yıllarımı geri alamazdım,onu bulamazdım...Ve kim bilir belki ben kendimde hiç bir zaman onu sahiplenecek hakkı görmediğimden, çekimser davranıp hatta korkak, hiç bir şey yapamadım...alıp başımı varamadım:!!! Arayı bozamadım, şimdi baktığımdaysa iyi ki onu tanımışım diyorum ...

Bugün ben sendeki tüm isteğimden vazgeçiyorum...

Şarkılar dinliyorum;

Elbet bir gün buluşacağız,

Bu öyle yarım kalmayacak...

İkimizin de saçları ak,

Öyle durup bakışacağız...

Sevgin hep kalbimde, ruhumda, ölene kadar...kalacak,kavuşabilme ihtimali ile... Vazgeçemeyeceğim tek şey son nefesime kadar sana göz kulak olmak olacak...vazgeçebileceğim tek şey ise bugün;SEN...

Sonra da yaşlandığımızda buluşmak , o deniz kenarındaki bankta oturup ,usulca ve sessizce elinde boynu bükük bir gül tomurcuguyla beklemek olucak seni...

SEN GÖZLERİMDE BİR RENK KULAKLARIMDAKİ SES VE İÇİMDE BİR NEFES OLARAK KALACAKSIN!!!!

DİLİMDE İSE;BURUK ACI...

yıllar yılı gönlümde bir gün sabah olmadı,bu ne bitmez çileymiş, neden hala dolmadı..sevmek korkulu rüya ,yanlızlık büyük acı,hangi kapıyı çalsam karşımda buruk acı.....

Ahhh o büyük aşkların,sevdalarınoldugu zamanlar ..neden şimdi yoksunuz?kimler çürüttü ruhunuzu,neden bu saflığın yok oluşu,nerde kaldı o bitmek tükenmek bilmeyen sevgiliye dökülen gözyaşları...kim şimdi sevdasını bekler bir ömür boyu,verilen sözü kim tutar ki...sevdiğinin saçının teliyle bir ömür kim geçirir.şarkılar fısıldayan varmı sevdiğinin kulagında"elbet...dıye başlayan"!! adına şiirler yazan bu zamanda....eski şimdiki yeniden daha yeni ben bunu biliyorum.ben hala siyah beyazım ben hala kan kırmızı sarabım, ben nostaljiyim....

sevdiğini yüreğinde dağlayacak agıtlar yakacak kadar nostaljiyim...

SelmaSEZER

Crying or Very sad
'CrAzY@RoSe'
'CrAzY@RoSe'
Süper Modaratör
Süper Modaratör

http://www.tukenmeyenkalem.blogcu.com

ELBET BİR GÜN BULUŞACAGIZ Empty Geri: ELBET BİR GÜN BULUŞACAGIZ

Mesaj  hüzündenizi Cuma Ekim 05, 2007 9:57 pm

YÜREGİNE SAGLIK CANIM
hüzündenizi
hüzündenizi